Comenzi online 0767.229.885

local_shipping Transport gratuit prin curier la comenzile online peste 99,00 Lei

DIRECTOR VANZARI B2B

Cautam Director de vanzari B2B : online + vanzari directe,  care poate sa creasca vanzarile  către utilizatorul final de la 200K euro  la 1000K  euro pe an.

Ne dorim  ca in 3 ani sa avem cel mai mare magazin online cu materiale publicitare cu 4000 + produse pe site ( 50 % produse de productie proprie) .

Suntem cel mai mare producător român de sisteme de afisare și prezentare din aluminiu si plexiglas.

Am început producția acum 20 de ani și am fost prima companie care a produs rame click în România. De atunci  am onorat peste 100000 de comenzi si servim 1500 de clienti anual.

Pe postul de director de vânzări vei fi responsabil de 3 obiective importante:

  1. Să formezi o echipa de vanzari
  2. Să cresti numarul de clienti
  3. Să îmbunătățești abilitățile vânzătorilor prin training continuu și evaluări corecte

Pe lângă obiectivele trimestriale de creștere vei avea un set de responsabilități pe care să le realizezi:

  1. Să mentii productivitatea vânzătorilor la peste 30,000 eur (vânzări / vânzător)
  2. Să susții în fiecare trimestru cel puțin o întâlnire față în față cu fiecare client strategic
  3. Să te  asigurI că timpul mediu de răspuns al vânzătorilor rămâne la sub 3  ore de la primirea cererii
  4. Să asculți în fiecare trimestru cel puțin 20 de conversații aleatorii ale vânzătorilor
  5. Să participi în fiecare saptamana  la întâlnirea săptămânală a echipei de vânzări
  6. Să stabilești, actualizezi și sa îmbunătățești în fiecare trimestru cel puțin 3 proceduri din procesele de vânzări
  7. Să te asiguri că fiecare client existent este contactat trimestrial
  8. Să propui pana pe 15 ale lunii în curs noua strategie pentru luna viitoare de bonusuri și discounturi pentru produse
  9. Să raportezi săptămânal către CEO performanța vânzărilor folosind sablonul de raport din procedură

În companie avem 4 valori importante după care ne ghidăm. Aceste valori sunt reflectate în deciziile noastre, în responsabilități și în modul în care facem business:

Nu suntem dispuși să facem compromisuri la calitatea materiei prime chiar dacă suntem nevoiți să creștem prețurile

Nu suntem dispuși să facem compromisuri la experiența clienților chiar asta ne costa bani

Nu suntem dispuși să facem compromisuri în a spune adevărul unui client chiar dacă suntem nevoiți să îl pierdem

Nu suntem dispuși să facem compromisuri în sănătatea angajaților chiar dacă suntem nevoiți să oferim deadline-uri mai lungi

Dacă consideri că ești omul potrivit care să ne ajute creștem de la 200K euro vanzari la 1000K euro pe an,  că poți să îți îndeplinești responsabilitățile și că ți se potrivesc valorile noastre atunci abia așteptam să ne auzim cu tine.

Dă click pe link-ul de mai jos și completează formularul de aplicare:

În maximum 2 zile lucratoare vei primi răspuns dacă te califici pentru un prim interviu scurt în care să ne cunoaștem. Dacă și acolo ne placem, atunci vom avea o întâlnire mai lungă să vedem dacă suntem cu adevărat potriviți. Iar dacă toate lucrurile sunt bune, și noi putem să susținem nevoile tale financiar vom intra în perioada de probă de 3 luni.