În perioada 1 - 6 mai 2024 suntem în vacanță.

Comenzi online 0767.229.885

local_shipping Transport gratuit prin curier la comenzile online peste 99,00 Lei

OPERATOR MAGAZIN ONLINE, RELATII CLIENTI

Cautam  o persoana,  care sa raspunda prompt și corect cererilor clienților .

Vei avea un set de responsabilități pe care să le realizezi:

  • Să procesezi, actualizezi comenzile în aplicația de vanzari;
  • Să preiei comenzile clienților și să înregistrezi informațiile in baza de date, utilizând aplicații specifice;
  • Să faci follow up in urma ofertelor transmise către clienți;
  • Asistență clienți în furnizarea informațiilor privind caracteristicile produselor și plasarea comenzilor;
  • Să trimiți emailuri personalizate clienților cu detalii despre produsele JJ DISPLAYS sau alte informații;
  • Să ai disponibilitate de a lucra pe obiective si rezultate cheie care ajută la îndeplinirea obiectivelor si să participi în eforturile proactive ale echipei;
  • Preluarea și rezolvarea solicitarilor/sesizarilor sosite prin email, whatsapp, chat sau telefon.
  • Să comunici într-un mod profesionist și eficient cu colegii de la vânzări și celelalte departamente din cadrul JJ DISPLAYS.

Avem 4 valori importante după care ne ghidăm.

Aceste valori sunt reflectate în deciziile noastre, în responsabilități și în modul în care facem business:

1. Calitatea materiei prime, pentru care nu suntem dispusi sa facem compromisuri, chair dacă suntem nevoiți să creștem prețurile.

2. Experiența clienților, chiar dacă asta ne costa bani.

3. A spune adevărul unui client, chiar dacă suntem nevoiți să îl pierdem.

4. Sănătatea angajaților, chiar dacă suntem nevoiți să oferim deadline-uri mai lungi.

Dacă ți-a plăcut acest anunț și crezii ca ești omul potrivit care sa raspunda prompt și corect cererilor clienților, că poți să îți îndeplinești responsabilitățile și că ți se potrivesc valorile noastre atunci abia așteptam să ne auzim cu tine.

Dă click pe link-ul de mai jos și completează formularul de aplicare:

În maxim 2 zile lucrătoare vei primi răspuns dacă te califici pentru un prim interviu scurt în care să ne cunoaștem. Dacă și acolo ne placem, atunci vom avea o întâlnire mai lungă să vedem dacă suntem cu adevărat potriviți. Iar dacă toate lucrurile sunt bune, și noi putem să susținem nevoile tale financiar vom intra în perioada de probă de 3 luni.

Însă dacă consideri ca nu ești omul potrivit pentru el, ai șansa să câștigi 200 de euro premiu dacă ne recomanzi persoana potrivită. Tot ce ai de făcut este să trimiți acest anunț către oamenii pe care tu ii consideri potriviti, iar dacă trec de interviuri și de perioada de probă, atunci tu vei primi negreșit în cont 200 de euro.